Konstrukce

Konstrukci provádíme v 3D CAD CREO, SOLIDWORKS. Zmiňované systémy patří ke špičkovým 3D CADům, které používá celá řada nástrojáren pro konstrukci forem a nástrojů. Používané CAD systémy jsou vysoce výkonné 3D, plně parametrické, všesměrně asociativní objemové modeláře, umožňující efektivní konstrukci 3D objemových nebo plošných dílů a sestav, plechových dílů a tvorbu výkresové dokumentace včetně asociativních kusovníků.

 

Z výše zmiňovaných CADů hlavně CREO a SOLIDWORKS poskytují nástroje pro rychlou tvorbu forem. Pomocí specializovaných funkcí a jednoduše ovladatelného uživatelského prostředí jsme schopni velmi rychle vytvářet, modifikovat a detailovat jakkoli složité formy a nástroje. Veškeré změny produktu (plastového výlisku, plechového výstřižku) jsou automaticky promítány do všech patřičných dílů, jakož i do výkresové dokumentace odvozené z těchto dílů.

Výstupy pro zákazníka

Výkresy a modely lze kromě tištěné podoby předávat zákazníkům i v různých CAD formátech jako jsou STEP, IGES, X_T, DXF, PDF a další. Data pro konstrukci je možno také dodávat ve formátech CREO, SLDPRT, CATPart

Galerie modelování v 3D CAD aplikaci

Následující ukázky forem, nástrojů a výlisků mají pouze ilustrativní charakter.

ScreenHunter 35
ScreenHunter 34
ScreenHunter 29
ScreenHunter 28
ScreenHunter 27
ScreenHunter 26
ScreenHunter 25
ema3
ema2
ema
Ait_Top_Tank
Screen
Door-2K
TI_Reflector_Turn
Kecup
ScreenHunter 33
ScreenHunter 32
ScreenHunter 31
ScreenHunter 30
2Kcko.32
2K_pohybliva.12

Kontaktní informace a formulář

FN-KONSTRUKCE s.r.o.

Lanškrounská 252/59
571 01 Moravská Třebová

Tel.: +420 737 930 522
E-mail: konstrukce@fn-konstrukce.cz

mapka

Všechny kontakty

 

V případě zájmu o naše služby nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pomocí jiných komunikačních kanálů na stránce Kontakty. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Tým FN-konstrukce

*
*
*
* Položky jsou povinné
Zpět nahoru